OBLICZ SWÓJ PRZYSZŁY SAMOCHÓD

Price of the vehicle
Select auction
Auction location
Port in the USA
Delivery port
Type of insurance
  • Inland delivery0 $
  • Ocean shipping0 $
  • Insurance0 $
  • Auction fees0 $
  • Custom clearance0 $
  • Total0 $
X
Name
Phone Number
E-mail
I agree with the policy of storage and processing of personal data

SERWIS PARTNERSKI

Dealer czy klient hurtowy? Czy regularnie korzystasz z Carfax? Skontaktuj się z naszym specjalistą i otrzymaj spersonalizowaną ofertę. Jesteśmy nie tylko firmą logistyczną, ale również dealerami samochodowymi w USA, co pozwala nam na wyjątkowe relacje z firmą Carfax. Dzięki tym relacjom nasi klienci otrzymują lepsze warunki niż w jakiejkolwiek innej firmie.


Chcesz odsprzedawać nasze usługi na swoich platformach lub stronie internetowej? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby zostać naszym partnerem. Dla dużych klientów lub dealerów oferujemy specjalne warunki, a także narzędzia informatyczne do wdrożenia na Twoich stronach internetowych lub w aplikacji!

*Informujemy, że ze względu na różnicę czasu nasi specjaliści z biura na Jersey mogą kontaktować się z Państwem w godzinach od 1:10 do 22:00 czasu środkowoeuropejskiego

KIM JESTEŚMY

Dream Motor to firma, która od ponad 15 lat zajmuje się selekcją, sprawdzaniem, kupnem i dostawą samochodów z USA. Dzięki ścisłej współpracy z firmami logistycznymi i terminalami na całym świecie geografia naszej firmy obejmuje Polskę, Czechy, Niemcy oraz inne kraje Unii Europejskiej. Ściśle współpracujemy również z krajami Afryki i Bliskiego Wschodu. Skontaktuj się z nami i uzyskaj najlepszą cenę dla swojego kraju.