DLA SPRZEDAWCÓW UŻYWANYCH CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

Jeśli Twoja działalność związana jest ze sprzedażą używanych części samochodowych, to samochody z USA są dla nich idealnym źródłem. Chociaż handel używanymi częściami samochodowymi jest bardzo dochodowy, istnieje wiele pułapek i trudności w wyborze niezawodnego partnera.
Nasza firma może pomóc w zakupie, demontażu, dostawie i odprawie celnej części samochodowych w UE. Skontaktuj się z nami, a my zbudujemy część logistyczną Twojego biznesu, wystarczy kupić samochody i dostarczyć je razem z nami!

Posiadamy własne magazyny, w których dokonujemy rozbioru samochodów.

Każda część zamienna posiada indywidualne opakowanie. Robione są zdjęcia i filmy w celu udokumentowania procesu załadunku.

Zapewniamy zanurzenie nawet małych plastikowych części i nic się nie zgubi!

Rozumiemy, że każdy drobiazg załadowany do kontenera to Twój zysk. Dlatego pomagamy naszym klientom zarabiać więcej, zapewniając całkowicie otwartą i przejrzystą obsługę!

Wiemy jak trudno jest znaleźć kogoś, kto potrafi prawidłowo zdemontować i załadować samochody

Rozumiemy wyzwania tego rynku i rozwiązujemy je lepiej niż ktokolwiek inny, dlatego klienci decydują się na współpracę z nami. Dodatkowo nasze biuro w Polsce umożliwia tanią i całkowicie legalną odprawę celną tych części!

OFERUJEMY NASZYM KLIENTOM 2 OPCJE DO WYBORU

1

Demontaż samochodów w USA.


Demontujemy samochód w usa, pakujemy, ładujemy do kontenera, dostarczamy do ue, a części odprawiamy celnie.

2

Demontaż auta w naszym hubie w Polsce.


Po zakupie samochód jest ładowany do kontenera, dostarczany do UE, odprawiany celnie, a następnie dostarczany do naszego centrum, gdzie jest demontowany, pakowany i dostarczany do Ciebie już zdemontowany.

Każde podejście gwarantuje Państwu jakość.
Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada.

*Informujemy, że ze względu na różnicę czasu nasi specjaliści z biura na Jersey mogą kontaktować się z Państwem w godzinach od 1:10 do 22:00 czasu środkowoeuropejskiego